Sharp HT-SB700 2.0.2 Compact Dolby Atmos Soundbar | Sharp
- TootjadSharp
- Mudel: HT-SB700
- Saadavus: 5
-
184€
Sharp HT-SB700 2.0.2 Compact Dolby Atmos Soundbar | Sharp
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Sharp |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sharp ht-sb700 202 compact dolby atmos soundbar sharp, ht-sb700, sharp, kolarid









